Тайм-менеджмент для всіх

Тайм-менеджмент для всіх| Управління часом-простором-інформацією

таїмо-менеджмент для усіхТайм-менеджмент для всіх» — це тренінг не тільки по «тайм-менеджменту» скільки по «селф-менеджменту» — управлінню собою у часу, інформації та просторі.

Мета тренінгу: зробити життя людини повноцінним і гармонійним. В умовах стресу, кризи та інших проблем допомогти людині зберегти “смак до життя” !

Працюючи над темою «Тайм-менеджмент» я задався питанням: «А чи можливо часом керувати?” Виявилося, що це неможливо! Час – повноводна ріка, а ми – весляр на вутлому суденці. Так хто ким керує? Ми течією річки або річка нами і судном? Відповідь очевидна – час керує нами! І що ж робити? Зрозуміти як воно діє на нас і як впливає! Уникнути згубного впливу і максимізувати позитивний вплив!

біоритми людиниУ тренінгу є важливе знання, те, чого немає ні в жодному тренінгу з тайм-менеджменту – біоритми людини. Біоритми людини – це закони функціонування нашого тіла, свідомості та нервової системи. Знаючи про біоритми і діючи у відповідності з ними, ви будете ефективним протягом дня, отримаєте заряд натхнення для творчості, збережете бадьорість, з легкістю запам'ятайте інформацію…

З першого розділу тренінгу учасники отримають відповіді на наступні питання:

 • Що таке час?
 • Як час діє на людину?
 • Які вони є закони часу?
 • Коли краще вставати?
 • Що робити з ранку, щоб зберегти працездатність протягом дня?
 • Які вправи краще використовувати як ранкову зарядку, щоб бути бадьорим і витрачати мінімум часу на них?
 • Коли їсти, і яка їжа корисна в кожен з моментів часу?
 • Коли краще проводити збори?
 • Коли краще зустрічатися з клієнтами?
 • Коли краще творити і займатися творчою діяльністю?
 • ітд

time-management-1У другій частині тренінгу, учасники отримають інструменти класичного тайм-менеджменту та на практиці відпрацюють дію цих інструментів. Друга частина тренінгу відповідає на питання: Як правильно розпорядитися тим часом що є в нашому розпорядженні? У цій частині також дані механізми управління простором і інформацією

Що таке управління простором? Це знання про те, як розташувати навколо себе меблі, інструменти та ресурси так, щоб 100% ефективно діяти! Це знання про те, як діяти так, щоб ці елементи матерії не були перешкодою, а опорою!

цунамі інформації 1Що таке управління інформацією? Кожен день у світі виходить у світ тисячі книг, журналів і газет… Кожен день в інтернеті з'являються тисячі статей і публікацій у тисячах блогів… Кожен день нам на електронну пошту приходить десятки листів… Це “Цунамі інформації”! Яку інформацію переглянути, а яку відразу відправити в сміттєвий ящик? Правильну відповідь на це питання змінює багато що – це втрачений або заощаджений час, втрачена або отримана необхідна інформація. Хто керує інформацією, той керує світом!

Тренінг займає 2 дні,по 5 годин.

Бажаючі зробити замовлення на проведення даного тренінгу можуть зробити це тут

З питань ціни дзвоніть, мій номер вказано тут http://www.treningsart.com.ua/kontakt