Тренінг з продажу “Майстерність продажів”

Тренінг з продажу Майстерність продажів

Тренінг з продажів «Майстерність продажів» це унікальний тренінг для торгових представників а також кожного, хто працює в прямих продажах. Особливістю тренінгу є його детальність. Завдяки цьому він робить профі з повних дилетантів і новачків. У тренінгу є всі необхідні знання для досягнення успіху в прямих продажах. У ньому докладно розібрані всі тонкощі і механіка продажу.

Пройшовши цей тренінг агент буде знати в деталях «10 кроків ефективності візиту торгового агента". Тренінг складається з 10 модулів, 1 модуль – 1 крок. З метою оптимального засвоєння матеріалу учасниками, кожен модуль поділено на кілька частин:

  1. Вправа Проблематизирующее. Дозволяє учасникам зрозуміти свій рівень компетентності в знанні предмета.
  2. Алгоритм кроку. Тут у вигляді алгоритму перераховані дії обов'язкові для виконання. Навіть не знаючи механізму дії, але виконавши даний алгоритм, агент буде успішним.

3. Теорія. Теоретична частина дана для того, щоб агент порівняв своє знання з еталонним. Тут дано секрети і механізми прямих продажів. Теорія роз'яснює агенту то, що дано без роз'яснення «Алгоритмі кроку». Знання цього достатньо щоб агент став «Фахівцем» у прямих продажах.

4. Вправа закріплює. Це відпрацювання того знання, яке дано в теорії та алгоритм. Фактично, саме тут відбувається закріплення навику у свідомості учасника. Відпрацювання навички дає учаснику новий шаблон у поведінці – він вже буде надходити так, як закріпив під час відпрацювання.

5. Додаток. Всі додатки винесені в другий день тренінгу. Тут дано таємні знання, то що переводить агента з рівня «Спеціаліст» на рівень «Професіонал".

Тренінг з продажу Майстерність продажівУ тренінгу велика кількість ігор в стилі «Fun», які роблять тренінг більш цікавим, а сприйняття інформації більш легкої.

Тренінг займає близько 12 годин. Це 2 дні навчання. У перший день агенти осягають кроки. Другий день – додатки. За бажанням замовника, можна скоротити до одного дня – 8 годин.

Я гарантую приріст продажів у новачків на 100%, у досвідчених агентів від 10 до 50 %. Порахуйте скільки це буде у ваших грошах, у заробленої або упущеної прибутку…

 

Читати відгуки про тренінг “Майстерність продажів”

Бажаючі зробити замовлення на проведення даного тренінгу можуть зробити це тут

Фото з тренінгу:

 

igra-1
фото гра 1
igra-3
фото гра 1
igra-3-1
фото гра 1
igra2
фото гра 2
trening-2
робочий момент
trening1
позитив