Тренінги

Чому я займаюся саме тренінгами?

Ось наочний доказ.

Бизнес тренинги ДонецкТо що нижче слова “Демонстрація” – це методи навчання властиві тільки тренінгам. Методи які вказані вище цього слова також використовуються в тренінгах. Завдяки грамотної подачі матеріалу і відпрацювання (закріплює вправ), відсоток засвоєння інформації на моєму тренінгу становить близько 90%.

Тренінг – це єдина форма навчання здатна в найкоротший термін приростити навик. Саме новий навик, нова модель поведінки – це і є мета тренінгу. Тренінг орієнтований на навичка а не на інформацію – це головна відмінність його від лекцій та інших стаціонарних форм навчання.

Бізнес-тренінг = Активна форма навчання + Навичка (поведінкова модель)

Бізнес-Тренінг – це навчання ремеслу, яке ти сам знаєш і можеш дати. Тренер – це вчитель ремесла. Я викладаю те що добре знаю!

Ще один нюанс: всі мої тренінги побудовані по циклу Коулба. Цикл Коулба – це унікальний алгоритм дозволяє навчати дорослих людей. Найменша помилка або відхилення від цього алгоритму дає зниження ефективності навчання і відсутність досвіду.

Ти хочеш бути успішним у бізнесі? Ти хочеш розвинути особисті якості? Ти хочеш бути ефективним керівником? Ти хочеш з мінімальними зусиллями досягати своїх цілей? Прийми участь в моїх тренінгах і я гарантую тобі ці результати!

Пройти тренинг в Донецке

Для бажаючих детальніше вивчити мої тренінги:

Тренінг продажів “Майстерність продажів”

Навчання супервайзерів “Супервайзерський цикл”

Управління часом “Тайм-менеджмент для всіх”

Тренінг для підприємців і власників магазинів “ТОП-менеджер”

Тренінг для торгових представників “Ефективне повернення дебету”

P. S Ціна тренінгу розраховується індивідуально. Для внутрішньокорпоративних – погодинна, для відритих – за кожного учасника. З питань ціни дзвоніть, мій номер вказано тут http://www.treningsart.com.ua/kontakt