Тренінг продажів. Як правильно вибрати тренера? Як зробити правильний вибір?

Зараз існує величезна кількість тренінгових компаній. Також багато «фахівців», які вважають, що вони можуть навчити торгових представників продавати!

тренінг продажівЦе не так просто, як це може здатися на перший погляд!

Як же дізнатися справжнього професіонала? За якими критеріями вибрати «того самого тренера»? Як не помилитися у цьому виборі «єдиного» з багатьох?

Знання техніки продажів – це лише частина успіху в навчанні менеджерів з продажу. Одним з важливих параметрів успіху навчання є «знання техніки навчання дорослих людей». Дорослого, сформувався людини дуже важко навчати – вони самі з вусами», вони самі все знають. І саме це «ми самі з вусами» заважає їх ефективно навчати! Їх самовпевненість і самовпевненість є непрошибаемой стіною! І тільки справжній тренер володіє навиком «навчання дорослих людей» здатний зруйнувати цю стіну і навчити цих «профі».

Ще одним важливим параметром є індивідуальність! У кожного підприємства своя специфіка і свої специфічні проблеми. Не можна всіх гребти під одну гребінку. То, що підходить для підприємства торгує ковбасою, не підійде для фірми продає запчастини! Тому як кравець підганяє «костюмчик» по фігурі, так і тренер повинен підігнати свій тренінг у відповідності з потребами і потребами фірми і клієнта! Для цього тренер повинен неодмінно зустрітися з замовником, щоб з'ясувати його потреби в навчанні. Потім зустрітися з учнями, щоб дізнатися рівень їх знання. Потім перебудувати свій тренінг так, щоб відсутню знання учнем дати. І вже після цього проводити тренінг!

Отже, підіб'ємо підсумки!

Майстер своєї справи в продажах, тренер здатний якісно навчити менеджерів з продажу, володіє наступними властивостями:

  1. Досконально знає технологію прямих продажів»
  2. Володіє технікою «навчання дорослих людей»
  3. Індивідуально робить тренінг, під потреби замовника

як правильно вибрати тренера для тренінгу продажів

Якщо ви знайшли такого тренера, то можна сміливо замовляти його тренінг продажів! Якщо ж він не відповідає хоча б одній з вищеназваних параметрів, то краще ще пошукати!

Якісний тренінг продажів описаний тут

 

Leave a Reply

Read previous post:
СВ – цикл|Супервайзерський цикл|Цикл супервайзера Що це таке?

СВ-цикл у загальній теорії менеджменту називається «Функції менеджера». По своїй суті СВ-цикл це «SuperTool» - набір інструментів, якими користується супервайзер...

Close