Про тренера

Владіслав Теплицький

Мене звуть Теплицький Владіслав. Я незалежний бізнес-тренер.

Моя спеціалізація:

Супервайзерський цикл

Прямі продажі

Повернення дебету

Тайм-менеджмент

Лідерство

сертифікат тренера
сертифікат “Технології тренінгу” від Київського Інституту Тренінгу

Я тренер-практик. Я навчаю тільки тому шляху, який пройшов і реалізував сам!

Свій основний досвід я отримав в дистрибуції. Ось основні етапи мого професійного шляху:

  • 2001 рік – торговий представник
  • 2005 рік – супервайзер
  • 2010 рік – територіальний менеджер
  • 2013 рік – начальник відділу продажів
  • 2016 рік – залишив дистрибуцію і займаюся виключно тренінгами

З тих самих пір, як я став супервайзером, у 2005 році, я безперервно займався підбором і навчанням кадрів торгових представників. Врешті-решт мені це набридло і я вирішив зробити брошуру щоб кожен раз новому агенту не розповідати одне й те ж. Саме ця брошура і стала прототипом мого першого тренінгу “Майстерність продажів

Наступним був тренінг “Супервайзерський цикл” . Так вже вийшло, що по “СВ-циклу” немає ніякого матеріалу ні в інтернеті, ні в книгах. Лише в загальних рисах він описаний в “Загальній теорії менеджменту”, але це лише теорія… Мені в цьому плані пощастило – мене “СВ-Циклу” навчали мої керівники – ТМ-и і РМ-и. Так я став одним з небагатьох, хто навчає св-циклу новачків-супервайзерів або колишніх агентів.

У дистрбьюции є величезна проблема – своєчасний і ефективний повернення дебету. Я не з чуток знаю про це. Тому третім моїм тренінгом став”Ефективне повернення дебету” .

Успішний підприємець” – це мій четвертий тренінг. Консультуючи підприємців, я виявив що мій досвід підбору, навчання, контролю і мотивації універсальний і цілком застосовний в бізнес-середовищі. Так я вирішив реалізувати свій досвід і допомогти тим у кого його немає.

П'ятим моїм тренінгом став “Тайм-менеджмент” . У багатьох менеджерів, підприємців і простих обивателів це величезна проблема – управління часом. Глибоко вивчивши цю тему, прочитавши десятки книг, переглянувши весь матеріал доступний в інтернеті, прослухавши аудіо-лекції я зрозумів, що часом неможливо управляти – можливо управляти собою в часі!

Тренінг “Лідерство” ще перебуває в процесі розробки. Однак скажу, забігаючи вперед, нічого рівного цьому тренінгу немає і навряд чи з'явитися. За основу тренінгу взяті кодекси поведінки давньоіндійських воїнів-кшатріїв і японських самураїв…

Бизнес тренинги по продажам, дистрибьюции и эффективности в ДонецкеНавчання дорослих людей – це дуже непросте ремесло. 30-річний або 40-річний чоловік(жінка) вважає що він(у) вже все знає і з цією думкою він(у) приходить на тренінг. Як його(її) вчити? Вихід є – це цикл Коулба. Цикл Коулба – це особливий алгоритм, дозволяє навчати дорослих людей. Всі мої
тренінги побудовані саме за цим алгоритмом.

Мною також розроблено кілька майстер-класів “Подолання заперечень” , “Планування” , “Поведінка в ситуації конфлікту” .

У розробці тренінги “Анатомія Лідерства” , “Ведення переговорів” та “Командоутворення” та “Стандарт роботи продавця роздрібного магазину“.

Бажаючі взяти участь в одному з вище перерахованих тренінгів, заповніть будь ласка форму нижче